KURUMSAL / HAKKIMIZDA
HAKKIMIZDA
HAKKIMIZDA
Biz üretimleimizde 'ömürlük bir anlayış' benimsiyoruz,bundan 50 yıl ve hatta 100 yıl sonra bile üstün nitelikleriyle anılsın istiyoruz.Minik kum tanelerinden sanat eserleri üretiyouz.Projelerimiz şehrin çehresini değiştiriyoruz güzelleşmesinde katkıda bulunuyor.İnşaatlarımızı söz verdiğimiz tarihden önce teslim eden çağın en modern tekniklerini kullnarak üretiriz.
 
Hızarcıoğlu İnşaat’nun kalite taahhüdü, müşterilerine olan kaliteli ürün ve hizmet taahhüdü ile sınırlı değildir. Grubun geniş anlamdaki kalite taahhüdü çalışanlarına güvenli ve uygar bir çalışma ortamı sağlamayı, faaliyet gösterdiği topluma katkıda bulunmayı ve faaliyetlerindeki çevre etkisini en aza indirgemeyi de kapsamaktadır. Grubun itici gücü ve ana şirketi Hızarcıoğlu İnşaat, Türkiye’de üçlü entegre yönetim sistemine sahip az sayıdaki kuruluştan biri, aynı zamanda sektöründe bu özelliği kazanan ilk şirket konumundadır. Ürün kalitesine, çevreye ve çalışana verilen önemin topyekün bir ifadesi olan bu yönetim sistemi, ISO 9001 Kalite Yönetimi, ISO 14001 Çevre Yönetimi ve OHSAS 18001 İş Güvenliği ve İşçi Sağlığı sertifikalarını kapsamaktadır.
 
KALİTE POLİTİKASI
Çalışanlarına kendilerini geliştirip yeni sorumluluklar almaları için fırsat tanır. Konularında bilgili, deneyimli, dürüst ve çalışanlarına sevgi dolu bir üst kadronun altında; öğrenmeye açık, çok çalışmanın erdemine inanan ve temel bilgileri sağlam geniş bir teknik kadroya sahiptir. Çalışanlarının firmasını sevmesini, yaratıcı güçlerini kullanarak geliştirmesini ve heyecanlarını her zaman en üst düzeyde tutmasını sağlayacak bir yönetim anlayışını benimser.Yönetim kadrosu; firmanın misyon ve vizyonunu özümsemiş, hedeflere ulaşmak için isteyerek, severek ve benimseyerek çalışan, genç, dinamik, özgür düşünce yapısına sahip, açık görüşlü, çağdaş iş ilkelerini kavramış, paylaşmanın ve takım olmanın gücüne inanmış kişilerden oluşur.                                                                                                                                                                                                                                                                      
Kurmuş olduğu Kalite Yönetim Sisteminin gereklerini tam olarak uygular ve etkinliğini sürekli geliştirir. Üstlendiği her işi yaparken, müşteri taleplerini ve yürürlükteki yasal mevzuat şartlarını karşılayan ürünü düzenli bir şekilde sağlar.Müşterilerine istediği şartları ve yasal mevzuat şartlarını sağlayan, hep aynı kalitede ürünleri ürettiğinin güvencesini verir ve sistemi etkin bir şekilde uygulayarak müşteri memnuniyetini artırır. Kalite politikasını, şirketlerinin amaçlarına uygunluğunu sağlamak için sürekli gözden geçirir.                                                                                                                                                                                                                                                                         
Politikası doğrultusunda oluşturduğu hedeflerini sürekli gözden geçirerek geliştirir.Yurtiçindeki ününü ve saygınlığını yurtdışına da taşıyarak uluslararası pazarlara açılan firmanın, farklı şartlarda ve ortamlarda da kaliteden taviz vermeden rekabet edebilme gücünü artırır. Aldığı her işi hep aynı, en iyi nitelikte ve en gelişmiş teknolojik imkanları kullanarak yapar; her seferinde daha başarılı olmak için çalışır.Çağdaş yönetim bilişim sistemlerini kullanarak etkin bir kontrol ve takip olanağı yaratır.
HAKKIMIZDA GALERİ
BENİ ARA
2017 - 2023  © HIZARCIOĞLU İNŞAAT | Tüm Hakları Saklıdır.
URL MEDYA